Investice do sběratelských předmětů s výjimečnou hodnotou

Objevte unikátní možnost investování do sběratelských předmětů, které kombinují kulturní dědictví s potenciálem dlouhodobého růstu.

Objevte unikátní možnost investování do sběratelských předmětů, které kombinují kulturní dědictví s potenciálem dlouhodobého růstu.

Proč Investovat do
sběratelských předmětů?

Sběratelské předměty nejsou jen uměleckým dílem, ale také ukazatelem dlouhodobé hodnoty a kultury.

nosta-1

Zhodnocení
kapitálu

nosta2

Likvidita
investice

Uchování
hodnoty

bonusy_ikonka

Individuální
refundace

Osobní Majetková Garance

Zakladatelé vložili do fondu vlastní majetek, oceněný znalcem, ve výši 96 milionů korun, který slouží k pokrytí jistiny i minimálního úroku vstupujících investorů.

Garance Minimálního Výnosu

Při poklesu hodnoty investice pod počáteční investovanou částku, může investor požádat o doplatek do výše rozdílu.

Investice do sběratelských předmětů s Nosta-Hertz Investments

Investice do sběratelství s Nosta-Hertz Investments představují kombinaci dlouhodobé vize s možností i krátkodobých výnosů. Výtvarné umění, starožitnosti, hodnotná, převážně historická, motorová vozidla či mechanické hodinky některých renomovaných manufaktur představují dnes jeden z nejlepších způsobů uchování hodnoty a nezřídka kdy i možnost značných výnosů.

Když vezmeme za příklad segment vysoké hodinařiny, je poptávka naprosto nepoměrně vyšší než nabídka, kdy se bavíme o rozdílu řádů, což je pro investora více než pozitivní signál. Někteří renomovaní, převážně švýcarští výrobci vysoké hodinařiny, jejíž celková produkce je velmi malá, jako jsou třeba PATEK PHILIPPE,  F.P. JOURNE, či ku příkladu AUDEMARS PIGUET, mají tak omezenou produkci vybraných kusů, že jejich hodnota často stoupá do astronomických výšin.

Pro tento segment investic je naprosto klíčový nejen výběr správných kusů, ale také schopnost a možnost takové kusy vůbec nakoupit. Pro běžného klienta je nákup takových kusů v naprosté většině nemožný. V Nosta-Hertz Investments těžíme z více než 15 letých zkušeností pana Mgr. Jiřího Hečko a jeho vazeb na špičky tohoto segmentu po celém světě.

Spojte se s námi pro více informací

Průběh Investice

1.

Analýza
příležitostí

2.

Strategická
diversifikace

3.

Průběžná
revaluace

4.

Osobní
Garance

Často kladené otázky (FAQ)

Je zajištěna majetkem zdrojů Nosta-Hertz Investments a průběžnou revaluací investičního majetku. Minimální garantovaný výnos bude připsán investorovi vždy, i když fond nedosáhne na minimální zhodnocení. Finance na toto minimální zhodnocení jsou z majetku zakladatelů, který vložili do fondu.

Historická motorová vozidla, hodiny, výtvarné umění a další.

Díky diverzifikaci investic a osobní majetkové garanci zakladatelů.

Model očekávaného zisku ukazuje růst v průběhu 1 až 5 let.

Zajímají Vás další oblasti investic?

Prozkoumejte další aspekty toho, co naše investiční skupina nabízí, a zjistěte, jak můžete být součástí těchto vzrušujících projektů.

Nemovitosti

This site is for qualified investors only.

Press „Yes“to give your consent and continue browsing.

Tato stránka je pouze pro kvalifikované investory.

Stisknutím tlačíka „Ano“ udělujete souhlas a pokračujete v prohlížení.