Prestižní investice do nemovitostí s Nosta-Hertz

Otevřete si dveře k elitnímu světu nemovitostních investic. Naše portfolio zahrnuje jedinečné nemovitosti, ale také významný kapitálový růst. Ponořte se do detailů našich vybraných projektů a uvidíte, proč jsme považováni za jednoho z vedoucích hráčů v oboru.

Otevřete si dveře k elitnímu světu nemovitostních investic. Naše portfolio zahrnuje jedinečné nemovitosti, ale také významný kapitálový růst. Ponořte se do detailů našich vybraných projektů a uvidíte, proč jsme považováni za jednoho z vedoucích hráčů v oboru.

Proč Investovat do
nemovitostí?

 V Nosta-Hertz Investments nabízíme více než jen nemovitosti. Naše dlouholeté zkušenosti v kombinaci s inovativními technologiemi vám zaručují investice s vysokým výnosem a minimálním rizikem.

nosta-1

Zhodnocení
kaptálu

nosta2

Likvidita
investice

Uchování
hodnoty

bonusy_ikonka

Individuální
refundace

Osobní Majetková Garance

Zakladatelé vložili do fondu vlastní majetek, oceněný znalcem, ve výši 96 milionů korun, který slouží k pokrytí jistiny i minimálního úroku vstupujících investorů.

Garance Minimálního Výnosu

Při poklesu hodnoty investice pod počáteční investovanou částku, může investor požádat o doplatek do výše rozdílu.

Prestižní investice do nemovitostí s Nosta-Hertz Investments

U NOSTA-HERTZ INVESTMENTS a.s. vám nabízíme možnost být součástí velkorysých a promyšlených nemovitostních projektů, které kombinují architektonickou excelenci, strategickou polohu a dlouhodobou hodnotu. Náš portfoliový přístup diverzifikuje vaše investice a minimalizuje riziko.

Jak Investovat?

Investování s námi je snadné a transparentní. Stačí se připojit k naší investiční skupině a začít těžit z našich exkluzivních projektů.

Průběh Investice

1.

Analýza
příležitostí

2.

Strategická
diversifikace

3.

Průběžná
revaluace

4.

Osobní
Garance

Často kladené otázky (FAQ)

Je zajištěna majetkem zdrojů Nosta-Hertz Investments a průběžnou revaluací investičního majetku. Minimální garantovaný výnos bude připsán investorovi vždy, i když fond nedosáhne na minimální zhodnocení. Finance na toto minimální zhodnocení jsou z majetku zakladatelů, který vložili do fondu.

Historická motorová vozidla, hodiny, výtvarné umění a další.

Díky diverzifikaci investic a osobní majetkové garanci zakladatelů.

Model očekávaného zisku ukazuje růst v průběhu 1 až 5 let.

Zajímají Vás další oblasti investic?

Prozkoumejte další aspekty toho, co naše investiční skupina nabízí, a zjistěte, jak můžete být součástí těchto vzrušujících projektů.

Investice do Sběratelských Předmětů

This site is for qualified investors only.

Press „Yes“to give your consent and continue browsing.

Tato stránka je pouze pro kvalifikované investory.

Stisknutím tlačíka „Ano“ udělujete souhlas a pokračujete v prohlížení.